FILMPJE: De carrosseriebouw in actie!
28 - 01 - 2019

Bij ons kunt u terecht voor een bedrijfswagen naar wens. Echt naar wens, want naast het dealerschap van IVECO beschikken wij over een eigen carrosserie afdeling.
Uw opbouw naar wens wordt in overleg met u en onze adviseurs besproken tot in detail. Vervolgens is het aan onze collega's van de carrosserieafdeling om de gewenste opbouw te fabriceren, en na fabricage te plaatsen en waar nodig aan te sluiten.
Onderstaand filmpje toont de kwaliteit van ons werk, en het is natuurlijk leuk om te zien hoe een eindproduct nou tot stand komt:)!
Neem contact op met onze adviseurs om u te laten informeren in de mogelijkheden. U kunt bij ons terecht voor open laadbakken, kiepende laadbakken, gesloten laadbakken met deuren, en/of met een laadklep, combinaties met kraan, en andere specials!
Laatste nieuws

Voor een langere tijd toch de zero emissie zones betreden met een nieuwe diesel?


IVECO breidt elektrische line-up uit: van compacte eJolly tot krachtige S-eWay Artic


Twisk Truck Service bestaat 40 jaar!
